ویزای 14 و یکماهه و دو ماهه

 

تو صحرا

     

تور یاس ایلند و فراری ابوظبی

پارک ابی

از تخفیفات 25 تا 35% درصد ما بهره ببرید

Top Panel
 • اولین مجری وقت سفارت امریکا

  پر کردن فرم** **واریزی فیش بانکی** پی کاپ پاسپورت** مشاوره رایگان

 • اولین مجری وقت سفارت انگلیس

  تعیین وقت سفارت پر کردن فرم ** واریزی وجه سفارت **

 • تعیین وقت سفارت در تمام نقاط کشور 100% تضمینی

  ویزای امریکا را با ما تجربه کنید

مدارک سفر کانادا

رایج ترین سوالات

متقاضيان ویزای اقامت موقت ( ديدار ، دانشجويی ، کار ) و متقاضیان مدارک سفر برای افراد دارای اقامت کانادا   

چگونه می توانم درخواست ويزای خود را به سفارت کانادا تحويل دهم ؟

 

اگر می خواهيد درخواست ويزای خود را به قسمت ويزای سفارت کانادا در آنکارا تحويل دهيد ، لطفاً پرونده خود را به وسيله يکی از شرکت های خصوصی ارسال مدارک به آدرس ما ارسال نماييد:

NO:11 Grand Floor Reghatolbutain Building

Almaktum St

  Dubai , U.A.E

P.O.Box:182567 Dubai 

  Hamid Reza Taghavi 0508524746

Email:hamid@usahamid.com

توجه داشته باشيد درخواست ها ی ارسال شده به وسيله ايميل پذيرفته می شود.

آيا می توانم درخواست خود را به بخش ويزای سفارت کانادا در کشورهای دیگر بغیر از ترکیه تحويل دهم ؟

بله ، اما تنها به صورت حضوری . شما بايد شخصاً در سفارت کانادای کشور مورد نظر خود حضور پيدا کنيد. لطفاً برای کسب اطلاعات بيشتر در مورد ساعات کار و شرايط لازم برای درخواست رواديد به سايت اينترنتی بخش ويزای سفارت کانادای کشور مربوطه مراجعه نماييد.

برای درخواست ویزای دانشجویی چه زمانی باید اقدام نمایم؟

مدت بررسی پرونده ها با توجه به زمان، فصل و حجم کاری متغیر بوده و بررسی برخی پرونده ها بیشتر طول می کشد. برای اجتناب از هر گونه دیرکرد و مشکل احتمالی پیشنهاد می شود تقاضای خود را حداکثر 4 ماه قبل از تاریخی که لازم است در کانادا  باشید، ارسال نمایید.

لطفا در نظر داشته باشید که هیچگونه ضمانتی در خصوص اینکه ویزای شما حتما صادر شده و یا بررسی درخواستتان قبل از زمان آغاز تحصیل شما در کانادا به نتیجه برسد وجود ندارد.

آيا اگر حضوراً به سفارت کانادا در آنکارا مراجعه نمايم ، رسيدگی به پرونده من سريع تر خواهد شد ؟

خواهشمند است توجه فرماييد که ارائه حضوری پرونده تان به سفارت ما در آنکارا ، رسيدگی به درخواست شما را سريع تر نخواهد کرد. به تمامی درخواست ها به نوبت و به ترتيب تاريخ دريافت ، بدون توجه به اين که آيا حضوراً تحويل داده شده اند و يا به سفارت ارسال شده اند ، رسيدگی خواهد شد.

لطفاً در این خصوص به نکات زير توجه فرماييد :

 • بيشتر درخواست ها مشمول انتظار چند هفته ای به منظور انجام بررسی سوابق و حصول عدم سوء پيشينه که یکی از مراحل اجباری در پروسه صدور ویزا می باشد، هستند.
 • سالن انتظار ما ظرفیت زیادی نداشته و ساعات کاری ما محدود می باشد. کارمندان ما بایستی تمامی وقت خود را صرف رسيدگی به پرونده ها نمايند و در نتيجه نمی توانند پاسخگوی سؤالات شخصی بوده و یا به مشاوره و غيره  بپردازند.
 • توجه داشته باشید که مدت زمان رسيدگی به پرونده هايی که به وسيله يکی از شرکت های خصوصی و یا پیک های ارسال مدراک فرستاده شده اند، دقيقاً به اندازه ارائه حضوری مدارک طول خواهد کشيد. علاوه بر اینکه تحویل غیر حضوری، از نظر صرف وقت و هزينه برای شما به مراتب با صرفه تر خواهد بود.

چه مدارکی را بايد بهمراه فرمهای درخواست ویزای خود ارائه دهم ؟

لطفاً به فهرست مدارک لازم برای انواع ویزا در سایت اینترنتی ما  به آدرس زير مراجعه نماييد:

لطفاً اطمينان حاصل کنيد که پرونده شما حاوی موارد زير می باشد:

 • فرم درخواست تکميل شده با کامپيوتر و وليديت شده(validated) که حاوی صفحه بارکد و امضای متقاضی باشد . فرم درخواست دست نويس پذيرفته  نمی شود و بدون رسيدگی، به متقاضی بازگردانده خواهد شد.
 • پرداخت وجه ويزا
 • کپی گذرنامه متقاضی (صفحه حاوی مشخصات فردی و صفحات حاوی مهر يا ويزا در گذرنامه های فعلی و پيشين). لطفاً اصل گذرنامه خود را ارسال نفرماييد.
 • مدارک ضميمه (هر مدرکی که اصل آن به انگليسی يا فرانسه نباشد بايد با ترجمه رسمی ارائه شود).

لطفاً به خاطر داشته باشيد که کامل بودن فرمها و مدارک درخواست رواديد، مسؤوليت شخص متقاضی است تا افسر ويزا بتواند با در دست داشتن اطلاعات درست و کامل در مورد پرونده بهترین تصميم را اتخاذ نماید.

آيا لازم است که اصل گذرنامه خود را به همراه درخواست رواديد تحويل دهم ؟

خير . در واقع شما نبايد اصل گذرنامه خود را به همراه مدارکتان ارسال کنيد. فتوکپی صفحه اول گذرنامه که حاوی مشخصات فردی شما است را به همراه صفحاتی از گذرنامه های فعلی و پيشين بفرستيد که دارای مهر و رواديد می باشند.

چگونه می توانم وجه ويزا را پرداخت نمايم؟

هرینه ویزا  را می توانید بصورت دلار کانادا بپردازید.  منبعد پرداخت وجوه از ایران ممکن نخواهد بود-  پرداخت از طریق بانک تجارت نیز از این پس مقدور نخواهد بود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ، لطفاً به سایت اینترنتی ما مراجعه نمایید.

رسيدگی به پرونده ها چقدر طول می کشد؟

در اين مقطع ، متأسفانه قادر به تخمين مدت زمان رسيدگی به پرونده ها نيستيم و مدت زمان های ذکر شده در سايت اينترنتی ما منبعد قابل اجرا نمی باشد.  به محض اینکه تصميم گيری در مورد پرونده شما به نتیجه برسد، با شما تماس خواهيم گرفت.

آيا ترجمه رسمی مدارک ضروری می باشد ؟

بله. هر مدرکی که اصل آن به انگليسی و يا فرانسه نباشد ، لازم است به همراه ترجمه رسمی ارائه گردد.

من دعوتنامه و مدارکی از ميزبان خود دريافت کرده ام . آيا لازم است که ميزبان من آنها را برای شما بفرستد؟

خير . خواهشمنديم کلیه مدارک را جمع آوری کرده و آن ها را یک جا به همراه درخواست اولیه خود ارسال نماييد. به دليل حجم زياد درخواست ها ، امکان پی گیری و ضمیمه کردن بعدی دعوتنامه ها و يا ساير مدارک تکميلی که به صورت جداگانه و پس از ارسال فرمهای درخواست اولیه و بدون شماره پرونده برای ما ارسال  شوند ، برای ما وجود ندارد.

چگونه با ما تماس خواهيد گرفت ؟

ما با شما و یا نماینده قانونی شما از طريق ایمیل تماس خواهیم گرفت . بنابراین  برای شما و یا نماینده قانونی شما ارائه آدرس ایمیل قابل اطمینان در فرم درخواست الزامی است. چنانچه آدرس ایمیلتان تغییر یافت ، لطفاً مراتب را بلافاصله به ما اطلاع دهید. ما توصیه می کنیم مرتباً ایمیل خود را بازدید نمایید تا مطمئن شوید که هر گونه پیامی از جانب ما را دریافت می کنید.

 

 

 

نرم افزار برای همه نوع از ویزا و مدارک مسافرتی برای اقامت دائم ممکن است دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه ها، به استثنای تعطیلات، 8:30-11:00. همراه با فرم درخواست و تکمیل امضا، لطفا تمام شرایط ذکر شده در دستورالعمل های مناسب برای ارائه یک برنامه در سفارت در آنکارا.

هنگامی که ویزا پردازش به اتمام است، پاسپورت و اصل اسناد به آدرس نشان داده شده در بخش "آدرس پستی" در فرم درخواست خود را از طریق پست. آدرس پستی شما ممکن است متفاوت از آدرس های مسکونی خود را.سفارت همیشه اسناد و مدارک خود را به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد، حتی اگر آن متفاوت است از یکی از بر روی پاکت پیک خود را نشان داد.

اگر شما می خواهید آدرس پستی خود را به پس از تسلیم درخواست خود را تغییر دهید، شما باید امضا بیانیه ای خطاب به سفارت نشان می دهد آدرس پستی جدید خود را به ارائه.

بخش ویزا را به عموم مردم در جمعه بسته شده است.

لغو ویرایش‌ها

 

RizVN Login